Fabryka mieszkalnych domów energooszczędnych

Masz pytanie? Napisz do nas

o firmie

Firma z 20-letnią historią

Jesteśmy producentem mieszkalnych domów drewnianych - ekologicznych i energooszczędnych, tak bardzo rozpowszechnionych w USA, Kanadzie, Norwegii, Szwecji oraz w całej Europie.  Wyspecjalizowaliśmy się w budowie szkieletowych domów drewnianych i nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem tej technologii. Równie ważny jest zakres budowy stanu surowego, jak również  prace wykończeniowe.  Wiemy, jak ważna jest solidność i jakość wykonania dlatego są one dla nas fundamentalnymi wartościami.
Technologia

rolex replica replica watches
W związku z większą elastycznością konstrukcji szkieletowych, technologia ta, sprawdza się szczególnie na terenach oddziaływań kopalń. 
Na nasze domy modelowe staranie wybraliśmy najbardziej funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania zgodnie z zapotrzebowaniem naszego rodzimego rynku. 

Z roku na rok zwiększa się grono osób, które zaufały naszej firmie i największą satysfakcję sprawia nam fakt, iż zadowoleni inwestorzy polecają nas kolejnym klientom.Tak budujemy - proces budowlany

Wu-Bud to szybki czas realizacji budowy

Montaż stanu surowego trwa 2-3 tygodni, a realizacja pod klucz 2-3 miesięcy.

Dysponujemy doświadczoną i dobrze zorganizowaną kadrą pracowniczą, dzięki czemu przy zastosowaniu prefabrykatów gwarantujemy, że dom w stanie surowym jest wykonany już po kilku dniach. Szybkie zabezpieczenie konstrukcji przed wpływem czynników atmosferycznych to na tym etapie priorytet.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów w tej dziedzinie: architektów, technologów drewna, stolarzy oraz cieśli. To oni sprawiają, że nasze domy są dopracowane w każdym, najmniejszym szczególe. Kluczowa dla nas jest jakość. Nie stosujemy najgorszych i najtańszych materiałów oraz rozwiązań, których jedynym atutem jest niska cena. Budujemy solidnie, a każdy klient jest traktowany indywidualnie i może zawsze liczyć na naszą fachową poradę.

Dom, który budujemy ma służyć inwestorowi wiele lat, tak ważne jest w jakich warunkach są przygotowywane elementy domu. W naszej firmie elementy budynku są wykonywane w hali produkcyjnej, a przechowywane w hali magazynowej. 

Do budowy naszych domów stosujemy drewno iglaste: sosna lub świerk, suszone komorowo, czterostronnie strugane i/lub impregnowane ciśnieniowo/na życzenie klienta/, które znacznie przedłuża żywotność domu. Stosujemy drewno polskie certyfikowane oraz importujemy drewno certyfikowane ze Szwecji oraz Niemiec. 

Prezentujemy nasz standardowy cykl budowy domu.
replica breitling